Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyk rozpaczy małych sklepików. Petycja do premiera Morawieckiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2019 r. o 06:35 Powrót do artykułu
To pis juz nie broni rodzin? Wolnych niedziel na kościół i rosół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu dezinformuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielom znudziła się praca w niedzielę lepiej żeby tyrał pracownik za najniższą krajową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie małe sklepy mają duży ruch w niedziele. Mieszkam w dzielnicy i tam koło Stokrotki jest mały prywatny sklep. W każdą "zakazaną" niedzielę jest otwarty i ludzie stoją w kolejce przed sklepem. Często w niedzielę przybywają tu ludzie z pobliskich dzielnic i nawet niektórzy pytają gdzie ten prywaty sklep znajduje się. Pisanie takiej gleby jak robi nasi Dziennik to wg mnie lipa. Może w niedziele otwierać i pisze, że chce pracować w niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krzyk rozpaczy małych sklepików. Petycja do premiera Morawieckiego"+++ Inaczej mówiąc: "Głos wołającego na puszczy". :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem, z pisem Precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im brakuje kasy na nastepne obietnice socjalne ;) w niedziele zawsze cos z VATu wpadnie...prosze przeczytac co Moraiwecki mowil w 2016 o 500+ ze...jest na kredyt ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to fake news. Było już o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 sklepikarzy pod petycją to zatrważającą większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mowa o małych, rodzinnych sklepikach, to proszę mi wyjaśnić dlaczego w niedzielę nie może stanąć za ladą właściciel, jego żona czy ktoś inny z tej jego rodziny? Nikt właścicielowi w niedzielę nie broni otwierać sklepu i samemu obsługiwać klientów. Jaka obłuda! Larum, bo rodzinne biznesy im padają, ale postać za ladą jaśnie państwu jeden dzień w tygodniu to się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włascielowi nie wypada. .... lepiej się kimś wysłużyć rzucić parę groszy i niewolnik pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie pod blokiem jest żabka i w niedzielę nie handlową kupę ludzi jakas masakra nie wierze że prywatne male sklepy padają tylko właswłaścielom niechce się robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabki są cwane i są również punktami pocztowymi od jakiegoś czasu i dlatego legalnie handlują non stop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój interes ma się bardzo dobrze w niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale woogle nie rozumiem tej petycji małych sklepików. Dostali możliwość aby za lada stał właściciel lub ktoś z rodziny. Wiec dlaczego nie otworzą sobie biznesu aby nadrobić cały tydzień, przez który są otwarte duże sklepy. Jak dla mnie to jedna wielka ściema, że dzieje im się krzywda, poprostu są na tyle leniwi aby samemu nie stać za lada. Wiec do roboty niech się wezmą, a nie tylko od czarnej roboty maja pracownika który też chcę pobyć w niedzielę z rodziną. Mam nadzieję że premier nie pozwoli na powrót handlu w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5oo-- właścicieli , którym nie chce się stać za ladą , niech przekonają się jak to jest na własne oczy ,jak wysługują się swoimi pracownikami , u mnie pod blokiem stoi właścicielka w swoim sklepiku i nie narzeka mówi że w niehandlowe niedziele ma 8-9 razy większy utarg niż w niedziele handlowe bo kupujący nie jeżdżą po marketach tylko przychodzą do niej bo zawsze czegoś się zapomniało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz Handlu powinien dotyczyć wszystkich bez wyjątków. A tak jedni zyskują, a inni tracą. I ciągle będą niezadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? Samemu za ladą stać się nie chce, lepiej postawić za nią pracownika, a samemu w tym czasie spożywać z rodziną niedzielny obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz Handlu powinien dotyczyć wszystkich bez wyjątków. A tak jedni zyskują, a inni tracą. I ciągle będą niezadowoleni.
 "Zakaz Handlu powinien dotyczyć wszystkich bez wyjątków."+++ A dlaczego tylko zakaz handlu? Jak szaleć, to szaleć!!! Komunikacja miejska i pozamiejska, lotniska - bez opamiętania działają w niedziele (taxi - też). Energetycy nic sobie nie robią z niedzieli, uporczywie dostarczając nam prąd, gaz i ciepło. Stacje benzynowe - bezwstydnie kuszą możliwością zakupu paliwa w niedziele! Telewizja, radio, Internet - wszystko bezczelnie działa!!! Kina, teatry, filharmonie - grają aż miło! Sportowcy - zawodowcy także pracują, strzelając gole, skacząc, pływając i co tam jeszcze potrafią. Na dodatek przeróżne służby: Straż Pożarna, różne inne Straże, Pogotowie Ratunkowe, Policja, z uporem i pasją gotowe są gasić, ratować, ścigać pomagać itd. O wojsku nie wspomnę. I wszędzie tam pracują ludzie! Dość tego!!!  Wolne niedziele dla wszyskich!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój interes ma się bardzo dobrze w niedziele
 Chwalipięta . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...